Třanovice se učí

tsu_logo

Projekt Třanovice se učí je komunitní projekt pro obyvatele Třanovic u příležitosti 110. výročí založení ZŠ Třanovice. Cílem projektu je poznávat se nazvájem, učit se nové věci, bavit se společně, sportovat, relaxovat, soutěžit, hrát si a budovat komunitu občanů. Chceme, aby se lidem v Třanovicích dobře žilo, měli zde přátele a známé, chceme se vzájemně sdílet, obohacovat a posilovat rodinné buňky a dobré sousedské vztahy.

Projekt je koncipován jako soutěž rodinných týmů, která bude probíhat od července do prosince 2015. Jednotlivé rodinné týmy po zaregistrování na portále můžou získávat body za účast na připravovaných aktivitách, za umístění na 1-3 místě v hodnocených aktivitách, či za organizaci vlastní aktivity. V lednu 2016 proběhne slavnostní vyhodnocení soutěže a vítězným týmům budou předány hodnotné odměny.
Pro tento projekt se nám podařilo získat grantovou podporu z programu souSedímesi, což je grantová výzva Nadace VIA zaměřená na budování občanských komunit a rozvoj společnosti. Hlavním donátorem grantového programu je Poštovní spořitelna.
Bližší informace o programu souSedíme si naleznete zde
via