Divadlo

MAJ FEST není jen hudební akce, ale chceme připravit rozmanitý program pro všechny návštěvníky, tak aby každý si mohl najít něco zajímavého. Usilujeme o to, aby zde byly zastoupeny i jiné formy umění jako např. divadlo.

Divadelní představení se uskuteční v sále OÚ v Třanovicích, kde budou zajištěny dostatečné podmínky pro realizaci takovéto performance s vyloučením rušivých vlivů.

Divadelní představení dětí místní ZŠ

Jsme velmi potěšeni skutečností, že i letos v dubnu 21.4 v Třanovicích proběhne setkání dětských divadelních souborů a uskupení s názvem „Děti před oponou“ organizované  ředitelem ZŠ v Třanovicích, Mgr. Davidem Molitorem a spolkem Slunce. Jelikož celý dětský divadelní festival bude probíhat v dopoledních hodinách a tedy s minimální účastí veřejnosti naší obce, dohodli jsme s panem ředitelem, že využijeme již připravené divadelní představení i na akci MAJ Fest a poskytneme tak dětem možnost  předvést nacvičené divadlo rodičům, prarodičům a co nejširší veřejnosti – představení začíná v 14:30h v sále OÚ Třanovice

Divadelní představení – LIĎÁČKOVO DIVADLO

V neděli dne 14.5 se ve Frýdecko-Místeckém Lidovém domě uskutečnila premiéra zábavné pohádky pro celou rodinu Princezna Pomněnka v nastudování ochotnického souboru Liďáčkovo Divadlo z FM.
Právě toto divadelní představení bude součástí i našeho programu rodinné akce T10 & MAJFEST, která se uskuteční v sobotu 27.5 v Třanovicích.
Srdečně zveme všechny děti, mládežníky i rodiče a prarodiče na toto jistě skvělé a humorné představení, které začíná v sále OÚ Třanovice v 17:30h. Délka představení je 70 minut a jednu z hlavních rolí ztvární pan zubař MUDr. Vladimír Šebesta, který pracuje v Zubní ordinaci v Třanovicích.