Divadlo

MAJ FEST není jen hudební akce, ale chceme připravit rozmanitý program pro všechny návštěvníky, tak aby každý si mohl najít něco zajímavého. Usilujeme o to, aby zde byly zastoupeny i jiné formy umění jako např. divadlo.

Divadelní představení se uskuteční v sále OÚ v Třanovicích, kde budou zajištěny dostatečné podmínky pro realizaci takovéto performance s vyloučením rušivých vlivů.

ochotnický spolek CIDIDLO – hra BLANÍK

Jsou tam vůbec? Vyjedou někdy? Přijedou nám na pomoc? Kolik jich tam je? Jak to v hoře Blaník vypadá a co se tam děje?
Odpovědi na tyto palčivé otázky ohledně legendami opředeného Blanického vojska můžete získat na akci MAJ FEST v sobotu 25.5.2024, kdy se v sále OÚ Třanovice od 18:30h uskuteční divadelní představení místního ochotnického spolku CIDIDLO.
Zveme vás na premiéru skvělé a již téměř zlidovělé hry BLANÍK, jejímiž autory jsou pánové J.Cimrman / Z.Svěrák / L.Smoljak.
Přijďte se pobavit a pořádně provzdušnit své bránice. Určitě nebude litovat, ale naopak doufáme, že si tuto komedii ve svébytném nastudování Třanovických nadšenců báječně užijete a řádně se zasmějete.
Hrají:
Rytíř Hynek z Michle, přednosta svatováclavské kanceláře: David Toman