Hudba a kapely

Hudebně-kulturní akce MAJ FEST je multižánrová akce, zaměřená především na naše místní interprety. Letos budou účinkovat tyto hudební tělesa či jednotlivci.

Br-nO

Téměř rodinný projekt výborných muzikantů, hrající autorskou hudbu v pop/rockovém stylu. Koncert se uskuteční během hlavního běžeckého závodu T10

Členové kapely: Lukáš Jaworek (bicí),  Ota Pinkner (kytara),  Anna Pinknerová (basa, kytara) a další

Koncert  začíná 28.5 v 11:30h na venkovním open-air podiu

WAY TO GO

Pět mladých mužů, pět odlišných cest, které se však scházejí v jednu. Členy kapely nepojí pouze láska k hudbě, ale také společná víra. Tvorba této pop-rockové kapely je specifická četným užitím pánských vícehlasů, které podtrhává význam hlubokých textů. Jožka, František, Robin, Tom a Pavel chtějí každému z diváků předat maximální hudební, ale i duchovní zážitek.
Koncert kapely WAY TO GO začíná 28.5 v 15:00h na venkovním open-air podiu

 

PŘEROST

Uskupení s pracovním názvem „PŘEROST“  je gospelový pěvecký sbor s kapelou ze SCEAV Třanovice (více než 40 účinkujících), jehož jednotliví členové jsou spojeni láskou ke zpěvu a vzájemnými a dlouholetými přátelskými vztahy. Koncert na akci MAJ FEST bude jejich prvním vystoupením mimo prostory kostela SCEAV Třanovice.

Koncert gospelového sboru začíná 28.5 v 17:00h na venkovním open-air podiu

 

DARCE

Darce je raper z Třince, který se věnuje gospel rapu již 15 let. Za tuto dobu vydal 3 profesionální sólová alba a více jak 60 singlů. Projezdil Českou i Slovenskou republiku svými koncerty a na youtube naleznete nejeden jeho videoklip.

Koncert DARCE začíná 28.5 v 18:30h na venkovním open-air podiu

https://www.mcdarce.cz/, https://www.facebook.com/darcerap