Hudba a kapely

Hudebně-kulturní akce MAJ FEST je multižánrová akce, zaměřená především na naše místní interprety. Letos budou účinkovat tři hudební tělesa.

RESET

Třanovická kapela, hrající autorskou hudbu v pop/rockovém stylu. Po dvouleté pauze se opět vrací na domácí podium a těší se na své možná jediné vystoupení v roce 2019.

Členové kapely: Lukáš Jaworek (bicí), Michal Firla (zpěv), Ondřej Fikoczek (kytara), Daniel Klus (kytary), David Toman (basa)

Koncert kapely RESET začíná 18.5 v 14:30h na venkovním open-air podiu

B PLÁN

Ostravská parta výborných muzikantů hrající vlastní autorskou hudbu, v níž se mísí různé hudební styly (pop, funky, jazz, rock). Pro koncert na MAJ Festu bude ještě kapela doplněna pořádnou dechovou sekcí čítající 5 hudebníků

Členové kapely: Adam Parma – zpěv, piáno, Honza Kováč: bicí, Ondra Pyš: basa, Krystián Danel: kytara

Koncert kapely B PLÁN začíná 18.5 v 16:30h na venkovním open-air podiu

web

pinDUR

Oblíbená zábavová kapela z Těšína a okolí Vám zahraje k tanci a poslechu ty nejlepší převzaté rockové hity od 70 let až po současnost.

Taneční zábava kapely pinDUR začíná 18.5 v 19:30h na venkovním open-air podiu