Hudba a kapely

Hudebně-kulturní akce MAJ FEST je multižánrová akce, zaměřená především na naše místní interprety. Na naší rodinnou akci MAJ FEST se vám již od roku 2011 snažíme přinést různé zajímavé interprety, skvělé muzikanty a zpěváky, kteří tvoří hudbu rozličných žánrů a hudebních stylů. Letos budou účinkovat tyto hudební tělesa či jednotlivci.

GOOD WORK

Pro letošní ročník se nám povedlo zajistit koncert špičkového hudebního tělesa – kapely GOOD WORK z Oder, které na našem podiu rozjede svou věříme nezapomenutelnou show. Více než 20 zpěváků a hudebníků vás roztančí v sobotu 27.5.2023 od 15:30h. Tohle by jste si opravdu neměli nechat ujít!
Skupina GOOD WORK vznikla na jaře roku 1996 v Odrách. Pod současným názvem vystupuje od listopadu 2015. GOOD WORK – boří mýty a zažité představy o škatulkování hudby. Repertoár skupiny je důkazem umění o propojování hudebních stylů. Přiznány jsou folklórní kořeny řady muzikantů, které se dokonale pojí se soudobým popovým projevem kapely jako celku.Koncerty v podání této skupiny jsou strhujícím zážitkem a doslova i pastvou pro oči. Do rytmu dokážou rozhýbat nejen mladé posluchače, ale i ty starší, kteří si rádi zavzpomínají na svá mladá léta.
Koncert kapely GOOD WORK začíná 27.5 v 15:30h na venkovním open-air podiu

 

LIFT UP

Kapela LIFT UP je pop-rock-worshipové uskupení 5 talentovaných muzikantů v čele s charismatickým zpěvákem Benem Helge, který se do ČR přestěhoval z rodných Spojených států. Základnou této kapely je SCEAV Albrechtice. Jsme křesťanská kapela, která hraje vlastní i převzaté písně a pořádá pravidelné worshipové večery

Koncert kapely LIFT UP začíná 27.5 v 19:00h na venkovním open-air podiu
https://www.liftup.cz/
https://www.facebook.com/kapela.LiftUp
https://www.youtube.com/channel/UCipR7nyNPtyNqsK7NlmYbNg