O sdružení

Sdružení Slunce nabízí především volnočasové aktivity pro děti a mládež, pomocí kterých mohou rozvíjet své nadání, poznávat nové věci a učit se překonávat překážky v dosud nepoznaných činnostech. Děti mají možnost využít mimoškolní aktivity v oblasti hudby a zpěvu, keramiky, počítačové gramotnosti, anglického jazyka a dramatické výchovy.

Cílem sdružení je připravovat společné akce pro vzdělávání a smysluplné využití volného času. Snažíme se předcházet nežádoucím patologickým jevům naši mládeže a působit preventivně. Sdružení je podporováno širokou veřejností: rodiči, vedením obce, církvemi (evangelickou, katolickou), místní školou a spolky (hasičským, včelařským, mysliveckým) působícími v naší obci.

Sdružení Slunce také podporuje průběh aktivit spojených s kulturním děním v obci. Členové sdružení spolu s dětmi se podílí  na akcích  jako jsou: Den divadel, Florbalový turnaj „O putovní pohár Stonávky“, Sušovské dožínky, Sváteční večer adventních melodií, Třídní koncert hudební miniškoly. 

Sdružení Slunce rovněž pomáhá dospělým seznámit se v komunikaci s počítačem – v počítačovém kroužku. Také pomáhá s jazykovými znalostmi v kroužku anglické konverzace. Ženám, které mají kreativní schopnosti, usnadňuje poznávání tvorby v keramickém kroužku.

Kdo v občanském sdružení SLUNCE působí se můžete dozvědět na stránce Lidé ve sdružení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>