Děkujeme všem

Vážení přátelé!

Primiera našeho festivalu MAJ Fest se opravdu moc povedla a chceme poděkovat všem návštěvníkům našeho festivalu za účast.

Hlavní poděkování ale směřujeme k těm z vás, kdo se jakoukoli formou zapojili do přípravy a realizace festivalu a bylo vás opravdu hodně. Děkujeme za vaše osobní nasazení, čas, peněžní prostředky a úsilí, které jste společnému dílu věnovali, děkujeme za spolupráci a podporu, bez níž by celá akce byla neuskutečnitelná. Opravdu si moc ceníme práce každého jednotlivce.

Jsme také moc vděčni našim partnerům a hlavně sponzorům. Děkujeme za váš zájem, vaši vstřícnost a štědrost. Díky získaným sponzorským darům jsme byli schopni pokrýt veškeré náklady související s organizací festivalu, ikdyž jsme nezískali podporu z grantového programu Nadace VIA.

Věříme, že se vám všem líbil připravený program, že jste si náš společný festival užili a doufáme, že se podařilo splnit cíle a očekávání.